OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zatrzymano kierowcę traktora z 4 promilami!

Dawid Bilski | 20.05.2014
Zatrzymano kierowcę traktora z 4 promilami!

 Policjanci ostrowskiej komendy każdego dnia zmagają się z pijanymi kierowcami na naszych drogach. Nietrzeźwi kierujący, to nie tylko rowerzyści, czy kierujący samochodami. W ubiegły piątek policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę jadącego ciągnikiem rolniczym.


Traktorzysta w miniony piątek został zatrzymany na jednej z dróg gminy Ostrów Wielkopolski przez patrol drogówki. Policjanci wyczuli od kierującego woń alkoholu i po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że ma w organizmie 4 promile alkoholu.


Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że pił alkohol od kilku dni, a w dniu zatrzymania wykonywał prace polowe również spożywając wcześniej alkohol. Po zakończeniu prac, licząc na dobre samopoczucie postanowił wrócić do domu. Niestety intuicja zawiodła nietrzeźwego traktorzystę. Kierując ciągnikiem na drodze krajowej nr 25 swoim torem jazdy zwrócił uwagę innych użytkowników drogi.


Informacja trafiła do dyżurnego ostrowskiej policji, który na miejsce skierował policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Kontrola stanu trzeźwości traktorzysty zakończyła jego dalszą jazdę. Zatrzymany mężczyzna to 28 letni mieszkaniec gminy Nowe Skalmierzyce, któremu za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę