OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrowianka zagra w serialu na TVP2

Dawid Bilski | 20.05.2014
Ostrowianka zagra w serialu na TVP2

Monika Ekiert - ostrowianka, na co dzień mieszkająca w Paryżu zagra w popularnym polskim serialu "Barwy szczęścia". Aktorka wcieli się w rolę modelki Izy. Pierwszy odcinek z Moniką Ekiert zostanie wyemitowany w piątek 23 maja 2014 roku na kanale TVP 2.


Aktorka Monika Ekiert dzieciństwo spędziła w Ostrowie Wielkopolskim. Po maturze, którą zdała w III Liceum Ogólnokształcącym, postanowiła zdać na ekonomię na Uniwersytecie Wrocławskim.

Studia kontynuowała na paryskiej Sorbonie, zdobywając kolejno dyplomy z Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Po ukończeniu studiów podjęła pracę w paryskim oddziale Canal+, gdzie - jak czytamy na jej stronie internetowej www.monikaekiert.com - odkryła w sobie pasję do kina i postanowiła zostać aktorką.


Jej przygoda z filmem zaczęła się, gdy zdała do Szkoły Teatralno- Filmowej International Acting oraz do Cours Florent. Mówiąca biegle po francusku Monika od razu dostała propozycję zagrania w filmach krótkometrażowych i serialach internetowych, a także w licznych teledyskach. Wygrała castingi do reklam, m.in. operatora telekomunikacyjnego Voo.


Rok 2012 okazał się przełomowy dla aktorki. Otrzymała główną rolę w serialu telewizyjnym „Plus belle la vie”, a także rolą w kinowej produkcji „Paulette” u boku gwiazdy francuskiego kina, Bernadette Lafont, jak również w filmie „Way out”, gdzie wciela się w Julię, dziewczynę polskiego pochodzenia. Gościnnie, aktorkę zobaczyć mogliśmy w serialach „Y a pas d’ age” oraz w programach telewizyjnych, takich jak „Groland”, produkowanym dla francuskiego Canal+. W roli modelki, możemy ją zobaczyć w kampaniach takich marek jak; Giorgio Armani, L’Oréal Paris, Schwarzkopf, Redken, Camille Albane, Shu Uemura.


Teraz polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć Monikę w serialu "Barwy szczęścia".

Izę - modelkę, którą zagra Monika Ekiert - poznamy w 1135. odcinku.


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Kultura i rozrywkaFilm
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę