OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Pomóż ostrowiance zostać najlepszym głosem w Polsce

Dawid Bilski | 20.05.2014
Pomóż ostrowiance zostać najlepszym głosem w Polsce
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Ostrowianka - Maja Gawłowska - w finale The Voice of Poland. Maja ma szansę na zdobycie tytułu oraz kontraktu płytowego. O tym, kto zostanie zwycięzcą tej edycji zdecydują wyłącznie widzowie, poprzez głosowanie sms. Oddaj głos na Maję wysyłając SMS o treści 9 na numer 7312.


Już w tę sobotę widzowie Dwójki poznają Najlepszy Głos w Polsce! Szansę na zdobycie tytułu, kontraktu płytowego oraz innych nagród ma czworo uczestników: Meksykanin Juan Carlos Cano, Kasia Sawczuk, Aleksandra Węglewicz oraz Maja Gawłowska.


W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą finał programu „The Voice of Poland”. Do starcia o tytuł Najlepszego Głosu Polski stanie na scenie czworo uczestników. Kasia Sawczuk, subtelna dziewczyna o bardzo mocnym głosie, uwodząca publiczność Maja Gawłowska, wydobywająca z każdej piosenki ogromne emocje Aleksandra Węglewiczoraz Juan Carlos Cano, prawdziwy rockandrollowiec, który każdym występem rozpala scenę. Jedno jest pewne! Walka będzie niesamowicie wyrównana.


Sobotni finał widzowie z pewnością zapamiętają na długo. W jego trakcie wraz z uczestnikami zaśpiewają: Kasia Nosowska, lider zespołu LemON - Igor Herbut, Tomasz "Titus" Pukacki oraz Edyta Górniak, która oprócz duetu z jednym z finalistów zaśpiewa także swój najnowszy singiel "Your High”. Podczas sobotniego finału wystąpi również zwycięzca trzeciej odsłony programu Mateusz Ziółko.


Zwycięzca finałowego odcinka „The Voice of Poland”, oprócz tytułu Najlepszego Głosu w Polsce, otrzyma m.in. ofertę zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska Sp. z o.o.


Finał programu „The Voice of Poland ” już w sobotę, 24 maja, na TVP2 o godzinie 20.05.Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę