OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych
fot. MUKS Ostrów

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych

redakcja | 18.04.2012

W rozegranych 17 kwietnia, na terenie ośrodka Piaski-Szczygliczka, Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych wzięła udział młodzież z dziesięciu szkół ponadgimnazjalnych miasta i powiatu ostrowskiego. Przy słonecznej, aczkolwiek dość chłodnej aurze wystartowało prawie 200 dziewcząt i chłopców. Trasy biegów zostały zlokalizowane wokół "małego" jeziorka. Najlepsze "czwórki" z poszczególnych biegów uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w sobotę - 21 kwietnia w Żerkowie.


W kategorii juniorek młodszych (pierwsze klasy) zwyciężyła Katarzyna Cierpka z III LO. Za nią linie mety przebiegły: Angelika Dolińska z IV LO, Weonika Bryjak z I LO oraz Katarzyna Walotka z III LO.


W kategorii juniorek (klasy II-III) zwyciężyła Monika Wojciechowska z ZSP ZKU w Przygodzicach. Kolejne miejsca zajęły: Patrycja Szymczak z III LO, Katarzyna Haręża z I LO oraz Agata Orłowska z I LO.


W kategori juniorów mlodszych (pierwsze klasy) zwyciężył Artur Sikora z III LO przed Dawidem Sobczakiem z tej samej szkoły, Danielem Stodolnym z ZSP CKU w Przygodzicach oraz Mikołajem Widzińskim z IV LO.


W kategorii juniorów prym wiedli uczniowie ZS Technicznych, którzy zajęli wszystkie "medalowe" miejsca. Zwyciężył Bartosz Bambrowicz przed Sebastianem Taczką i Hubertem Szymczakiem. Na czwartej pozycji bieg ukonczył Artur Kasprzyk z ZS Ekonomicznych.


W klasyfikacji zespołowej dziewcząt zwyciężyły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego - 213 p. przed dziewczętami z III LO - 191 p. oraz uczennicami ZSP CKU w Prfzygodzicach - 171 p.


W klasyfikacji zespołowej chłopców zwycięstwqo odnieśli uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego - 183 p. przed chłopcami z ZS Technicznych - 174 p. oraz uczniami z I LO - 157 p.


Źródło: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę