OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Wojciechy za aktywność zawodową i społeczną

Dawid Bilski | 14.05.2014
Wojciechy za aktywność zawodową i społeczną
fot. Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wlkp.

Do 30 maja 2014 roku można zgłaszać kandydatury do Nagrody Starosty Ostrowskiego „Wojciechy 2014”. Prestiżowa statuetka przyznawana jest osobom, które swoją aktywnością zawodową i społeczną przyczyniają się do rozwoju i promocji Powiatu Ostrowskiego.


Przypomnijmy, że po raz pierwszy statuetki „Wojciecha” rozdano w 2012 roku. Nagroda została ustanowiona w związku z Jubileuszem 125-lecia powstania Powiatu Ostrowskiego, a patronuje jej Wojciech Lipski, pierwszy polski starosta ostrowski. Zgodnie z formułą przyznawania nagród co dwa lata, w tym roku rusza druga edycja „Wojciechów”.


- Naszą intencją jest, by nagrodami tymi honorować osoby fizyczne lub prawne, które działając przez lata w swoich obszarach aktywności zawodowej i społecznej szczególnie się wyróżniały odnosząc sukcesy i przyczyniały się zarówno do rozwoju, postępu cywilizacyjnego, jak i do promocji Powiatu Ostrowskiego w kraju i poza jego granicami. W związku z tym serdecznie zachęcam wszystkich do zgłaszania kandydatów – mówi Starosta Ostrowski Paweł Rajski.


Zgodnie z regulaminem przyznawania Nagród zgłoszenia należy składać pisemnie na specjalnym formularzu. Ostateczną decyzję o przyznaniu Nagrody podejmie Kapituła pod przewodnictwem Starosty Ostrowskiego uwzględniając pięć podstawowych kategorii: Gospodarka, Rolnictwo, Społeczeństwo, Edukacja i Nauka oraz Kultura i Sport. W uzasadnionych przypadkach Kapituła może przyznać nagrodę w Kategorii Specjalnej. Zgłoszenia należy składać w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego (parter) przy Al. Powstańców Wielkopolskich 16 do dnia 30 maja 2014r. Werdykt Kapituły zostanie ogłoszony na uroczystej Sesji Rady Powiatu w dniu 14 czerwca 2014r.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę