OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Jak dojechać do Michałkowa na Festyn Lotniczy?

Dawid Bilski | 13.05.2014
Jak dojechać do Michałkowa na Festyn Lotniczy?
fot. Dawid Bilski

W sobotę i niedzielę na czas trwania 4. Festynu Lotniczego w Michałkowie zamknięta dla ruchu samochodowego będzie ulica Limanowskiego od zbiornika Piaski-Szczygliczka aż po same lotnisko. Przejazd ulicą Limanowskiego będzie dostępny tylko dla rowerzystów i autobusów MZK.


Dojazd do Michałkowa autami będzie możliwy tylko od strony węzła na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego w miejscowości Franklinów. Należy bezwzględnie przestrzegać zmienionej organizacji ruchu i poleceń policji oraz służb porządkowych, które będą kierować do wydzielonych parkingów. Wszystkie drogi dojazdowe do lotniska zostaną objęte zakazem zatrzymywania.


Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie na dni 17-18 maja uruchamia linię autobusową „F””, która będzie dowozić mieszkańców na festyn do Michałkowa. Autobusy będą kursować trasą: Komuny Paryskiej pętla, Komuny Paryskiej I, Komuny Paryskiej II, Strzelecka nż. Paderewskiego I, Paderewskiego II, Śmigielskiego I, Śmigielskiego II, Ledóchowskiego I, Ledóchowskiego II, Gimnazjalna, Plac Bankowy, Partyzancka, Pl. 23 Stycznia, M.Konopnickiej, Limanowskiego szpital, Limanowskiego cmentarz, Limanowskiego Żeromskiego, Limanowskiego Osadnicza, Limanowskiego Wenecja, Karski, Kołątajew, Lewków Lotnisko. Trasa powrotna bez zmian. Odjazd pierwszego autobusu z Ostrowa zaplanowano o godzinie 13 w sobotę, a w niedzielę o godzinie 12.00. Ostatni autobus w sobotę z Michałkowa wyruszy o 20.15, a w niedzielę o 18.15 .Kursowanie co 30 minut. Bilet normalny w cenie 4,20 zł, ulgowy 3,40 zl a studencki 2,10 zł. Nie obowiązują bilety miesięczne.


Powiązane wydarzenie z Kalendarium
Festyn Lotniczy 2014 w Michałkowie Festyn Lotniczy 2014 w Michałkowie17-maj-2014 - 18-maj-2014
Lotnisko w Michałkowie
Kategoria: Kultura i rozrywkaImprezy
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę