OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Tłumy ostrowian bawiły się na sobotnich MajOSTaszkach

Redakcja | 11.05.2014
Tłumy ostrowian bawiły się na sobotnich MajOSTaszkach
fot. Wojciech Tarchalski

Tuż po północy koncertem Dawida Podsiadło zakończył się pierwszy dzień majOSTaszków w Parku Miejskim. Polana usytuowana w jego centrum wypełniła się mieszkańcami.


W sobotę Prezydent Jarosław Urbaniak wysłał w niebo balonową pocztę, podziwiać można było Talent Show czy też wysłuchać koncertu trzech zespołów o ostrowskich korzeniach: TANGERINE, DOMNIEMANI i TITANIUM. Wieczorem najpierw swoim energetycznym występem ostrowian porwał zespół Boogie Boys, a tuż po nich wspaniale zaprezentował się Dawid Podsiadło z zespołem.


Pod samą sceną znalazło się miejsce dla młodych fanek zafascynowanych wokalistą. Dawid Podsiało karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X Factor, którego został zwycięzcą. Jego sztandarowy utwór to "Trójkąty i kwadraty", który wykonał w Ostrowie mniej więcej w połowie występu. Tuż po tym jednak część widzów zaczęła opuszczać Park Miejski.


W niedzielny wieczór po godzinie 20 tegoroczne majOSTaszki zamknie koncert Kamila Bednarka. Ponadto w trakcie całego dnia wiele atrakcji na scenie i wokół terenu parku. Na deser o godzinie 22 zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Sobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid PodsiadłoSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid PodsiadłoSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid PodsiadłoSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid PodsiadłoSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid PodsiadłoSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid PodsiadłoSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid Podsiadło
fot. Wojciech TarchalskiSobotnie MajOSTaszki - Boogie Boys i Dawid Podsiadło   (Liczba zdjęć: 24)
Powiązane wydarzenie z Kalendarium
MajOstaszki 2014 MajOstaszki 201410-maj-2014 - 11-maj-2014
Kategoria: Kultura i rozrywkaImprezy
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę