OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Maciej Klósak chce na prezydenta Ostrowa

Dawid Bilski | 09.05.2014
Maciej Klósak chce na prezydenta Ostrowa
fot. Facebook Maciej Klósak

Ujawnił się trzeci, oficjalny kandydat do walki w jesiennych wyborach o fotel prezydenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Jest nim Maciej Klósak, który wydał w tym celu oświadczenie.

Jako pierwsi o starcie w wyborach o fotel włodarza miasta poinformowali Beata Klimek i Andrzej Dera. Obecny poseł 25. maja startuje też w wyborach do Europarlamentu. Jeśli uzyska odpowiednie poparcie i trafi do Brukseli to mówi się nieoficjalnie, że w wyborach samorządowych Maciej Klósak będzie mógł liczyć na jego poparcie. Obaj panowie kilka tygodni temu zwołali wspólną konferencję prasową. Kto czwarty do "brydża"? Swoich planów nie ujawnił jeszcze obecny prezydent miasta, Jarosław Urbaniak.

Poniżej oświadczenie Macieja Klósaka.

 Szanowni Państwo!

Jestem Ostrowianinem. Ostrów jest moim miastem rodzinnym, domem i miejscem, w którym żyję, założyłem rodzinę i wzrastają moje dzieci. Marzę o tym, aby miasto to rozkwitało i dawało swoim mieszkańcom wszystko to, czego ludzie potrzebują, by wieść dostanie i szczęśliwe życie.
Z wykształcenia i zawodu jestem inżynierem. Na chwilę obecną dzielę się swoimi doświadczeniami  ze studentami w Polsce oraz na międzynarodowych uczelniach. Niemniej jednak przez lata miałem możliwość  łączenia pracy z podróżami, dzięki czemu zdobyłem potężną wiedzę na temat tego, jak usprawniać warunki życia codziennego.
Nie należę do jakiejkolwiek partii politycznej. Po prostu czuję szczere powołanie aby zmienić nasze miasto na lepsze. Wiem, że mam do tego odpowiednie kwalifikacje i możliwości.
Oczywiście są wśród nas tacy, którzy uważają, że nie należy i nie trzeba niczego zmieniać. Rozumiem to i szanuję. Są jednak również tacy ludzie i jest ich znacznie więcej, którzy podobnie jak ja marzą o jutrze dającym zdecydowanie większe możliwości. Nam, naszym dzieciom i wnukom.
To właśnie za sprawą tych osób, dzięki ich wsparciu i zaufaniu, którym mnie obdarowali, podjąłem decyzję o starcie w wyborach na urząd Prezydenta Ostrowa.
Ja już dokonałem wyboru. Moim wyborem jest Ostrów.
 
Z poważaniem,
Maciej Klósak

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę