OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Nowy skatepark otwarty

Dawid Bilski | 05.05.2014
Nowy skatepark otwarty

Darmowa szkółka dla najmłodszych, pokazy najlepszych skateboardowców w rytm świetnej muzyki - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na wszystkich tych, którzy wzięli udział w otwarciu ostrowskiego skateparku. Impreza obyła się 4 maja 2014 roku.



Impreza rozpoczęła się pokazem profesjonalistów, czołówki polskiej skateboardingu -€“ pokazy były okraszone komentarzem Piotra Dabova.

- Jeżdżący pokazywali w widowiskowy sposób możliwości wykorzystania poszczególnych sekcji skateparku -podkreśla P.Dabov.


Ale pokazy najlepszych to nie wszystko - w tym dniu działała także szkółka dla początkujących , która zajmie się „nauką od "zera". Organizatorzy zapewniali sprzęt, tj. 10 zestawów - kaski, ochraniacze, deskorolki. Podczas imprezy odbył się także contest deskorolkowy w kategorii open.

Imprezę otworzyła Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

- Skatepark to wspaniała atrakcja, szczególnie dla miłośników deskorolki. Mam nadzieję, że z obiektu będą korzystali pasjonaci deski, których - jak wiemy - w Ostrowie Wielkopolskim jest wielu. Już dziś wiadać, że obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Ten profesjonalny skatepark to kolejny w naszym mieście bezpłatny obiekt sportowy. Dużą popularnością cieszą się także siłownie zewnętrzne oraz boiska wielofunkcyjne - powedziała Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Miasta.


Betonowy skatepark powstał w Parku 600-lecia z budżetu miasta, ale inicjatorami jego budowy było środowisko ostrowskich skate'owców. Obok skateparku jest plac zabaw, siłownia zewnętrzna i boisko orlik.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę