OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Pobiegają wokół galerii

Dawid Bilski | 30.04.2014
Pobiegają wokół galerii

Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Klub Sportowy ICE-MAT oraz Galeria Ostrovia serdecznie zapraszają do udziału w akcji „Polska Biega 2014”. W tym roku zaplanowana jest ona w dniach 23-25 maja.Celem imprezy jest popularyzacja biegania i nordic walking, jako najprostszych form aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie Oświadczenia zawierającego akceptację warunków regulaminu, deklarację dobrowolnego uczestnictwa w biegu i zaświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w Imprezie. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Udział w biegu i marszu Nordic Walking jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 1200 lub 2400 m wokół Galerii Ostrovia.


Zgłoszenia
Zapisy e-mail piotr.pastucha@op.pl
-do dnia 20.05.2014 r.
Osobiście:
w siedzibie KS Ice Mat Team Poznańska 38 Ostrów Wielkopolski w godzinach 8-16 do dnia 20.05.2014
Nauczyciele zgłaszają uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na adres Referatu Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim rkf@ostrow-wielkopolski.um.gov


W dniu biegu można dokonać zgłoszenia w  biurze imprezy. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania - podczas weryfikacji należy okazać dokument tożsamości.


Organizatorzy zapewniają 300 medali dla uczestników imprezy, ewentualnie dla pozostałych – medale będą do odbioru w siedzibie organizatora lokalnego. Szczegóły podane zostaną w odrębnym komunikacie przed imprezą.


Każdy uczestnik biegu po prawidłowym zweryfikowaniu i podpisaniu oświadczenia uczestnika biegu otrzyma pamiątkową koszulkę z logo Polska Biega, w której będzie zobowiązany przebiec cały dystans. Organizatorzy zapewniają 500 szt. okolicznościowych koszulek.
 


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę