OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Sportowy weekend w Ostrowie

Dawid Bilski | 25.04.2014
Sportowy weekend w Ostrowie

Ostatni weekend kwietnia przyniesie kilka ciekawych imprez dla miłośników sportu. Nie zabraknie emocji piłkarskich, speedrowerowych i tych związanych ze sportami walki.


W sobotę o godzinie 16.00 piłkarze Ostrovii 1909 rozegrają mecz II ligi z Rakowem Częstochowa. Godzinę później na boisku przy ulicy Kusocińskiego trzecioligowa Centra zagra z Pogonią Mogilno.


Po zimowej przerwie do rywalizacji wracają speedrowerzyści. W sobotę o godzinie 13 na owalu przy Stadionie Miejskim zaplanowano rozegranie Drużynowych oraz Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Juniorów. Natomiast w niedzielę o godzinie 15 zespół Wirażu czeka pierwszy mecz ligowy w sezonie 2014. Rywalem podopiecznych Andrzeja Latuska będą Lwy Częstochowa.


Zapraszamy też na Galę Guerrier Fight NIght. Zaplanowano rozegranie dziewięciu walk, w tym dwie główne. Najpierw w K-1 Jerzy Wroński spotka się z Łukaszem Szulcem. Następnie odbędzie się walka o Walka o Pas Zawodowego Mistrza Polski w formule Full Contact do 67 kg. W ringu pojawią się Radosław Radomski i Michał Benben. Początek gali zaplanowano w sobotę o godzinie 18 w hali Gimnazjum nr 4 przy ulicy Krotoszyńskiej. W tym samym obiekcie od piątku do niedzieli rozgrywane są Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Starszych w formule Full Contact.


Konkursową Jazdę Samochodową pod nazwą 4 KJS Mobipol 1 Rally Stage 2014 organizuje w niedzielę Automobilklub Ostrowski. Start o godzinie 9.30 na targowisku przy ulicy Witosa. Próby sprawnościowe będą odbywały się na lotnisku w Michałkowie, parkingu Delphi oraz terenie Węglozbytu w Gorzycach Wielkich.
 

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę