OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrów powalczy ponownie o miano najmilszego miasta

Dawid Bilski | 18.04.2014
Ostrów powalczy ponownie o miano najmilszego miasta

25 kwietnia 2014 roku startuje druga edycja akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. Ponownie, spośród blisko tysiąca polskich miast, wybierzemy to najmilsze z najmilszych. W ubiegłorocznej edycji Ostrów Wielkopolski - dzięki zaangażowaniu mieszkańców - zajął drugie miejsce.


Nagrodą był Festyn w Parku Miejskim z koncertem Budki Suflera. W tej edycji Ostrów także może znaleźć się na podium. Wszystko w rękach mieszkańców.


To jedyny taki ranking w historii, w którym miasta doceniane są za relacje międzyludzkie, jakie w nich panują! W zabawie każde miasto ma równe szanse, niezależnie od wielkości i walorów turystycznych.


Zapraszamy do podjęcia wyzwania i ponownego pokazanie, że w Ostrowie Wielkopolskim mieszka mnóstwo przyjaznych i życzliwych ludzi. Najcenniejsi są ci bezinteresowni, z uśmiechem i otwartością reagujący na uczucia i potrzeby innych.


Akcja „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” podzielona została na kilka etapów. Pierwszy z nich rozpocznie się już 25 kwietnia i skierowany jest do wszystkich Polaków, którzy będą mogli wspierać swoją miejscowość, wysyłając do przyjaciół i znajomych wirtualne przytulenia poprzez stronę www.fioletowastrona.pl, aplikację na Facebooku (www.facebook.com/MilkaPolska) lub za pomocą aplikacji mobilnej.


Im więcej przytuleń wysłanych przez mieszkańców miasta, tym większe są jego szanse na wygraną.Trzech finalistów akcji poznamy 25 maja. To oni będą się starać o miano najmilszego miasta w Polsce. Finał zabawy planowany jest na 6 lipca.


Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci działań promujących miasto i jego mieszkańców o wartości pół miliona złotych. Zanim jednak poznamy najmilsze miasto w Polsce, w każdej z finałowych miejscowości zostaną zorganizowane wyjątkowe imprezy plenerowe, z udziałem największych gwiazd polskiej estrady. Wszystkie najważniejsze wydarzenia będą relacjonowane na antenie radia RMF FM i telewizji TVN. Wielki finał obejrzą miliony Polaków w telewizji.


Serdecznie zachęcamy do wysyłania jak największej liczby wirtualnych przytuleń na Ostrów Wielkopolski!


Więcej informacji o akcji na stronie www.fioletowastrona.pl Zobacz jak bawiliśmy się rok temu! - na stronie www.fioletowastrona.pl

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę