OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Centra od dwóch spotkań bez punktu

Dawid Bilski | 16.04.2014
Centra od dwóch spotkań bez punktu

Po wybornym początku dopadł ich mały kryzys - mowa o piłkarzach Centry Ostrów, którzy w środowe popołudnie zanotowali drugą porażkę z rzędu.


Spotkanie z trzecią w tabeli Unią Solec Kujawski mogłoby potoczyć się inaczej, gdyby gracze ostrowskiego zespołu potrafili wykorzystać doskonałe sytuacje - brakowało precyzji i szczęścia. Futbolówka mijała bramkę, a także trafiała w słupek i poprzeczkę. Jak mówi stare porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą. Dawid Janicki i Łukasz Nowak sprawili, że goście prowadzili do przerwy 2:0.


Po zmianie stron Centra była częściej w posiadaniu piłki, jednak długo było czekać na składne akcje, brakowało między innymi dokładnych podań. W 66 minucie Unia Solec przeprowadziła kontrę, a na listę strzelców ponownie wpisał się Dawid Janicki. Wynik 0:3 nie uległ już zmianie do końca.


Centra po 24 kolejkach rozgrywek III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkoposkiej zajmuje 12 miejsce. W sobotę ekipę Marka Wojtasiaka czeka wyjazdowy mecz z Nielbą Wągrowiec.


Centra Ostrów - Unia Solec Kujawski 0:3 (0:2)

Centra: Filipiak - Kościuk, Piróg, Adamiak, Lewandowski, Strączkowski, Sz. Kucharski (76`Mierzyński), Matuszak (38`Michalski), Pacyński, Giecz (76`Adamczyk), Sikora (60`Majer).

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę