OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Timo Lahti niepocieszony. Chciał w debiucie zdobyć komplet punktów
fot. redakcja
Timo Lahti

Timo Lahti niepocieszony. Chciał w debiucie zdobyć komplet punktów

EA | 15.04.2014

Timo Lahti zanotował niezły debiut w barwach MDM Komputery ŻKS Ostrovia. Fin zdobył 12 punktów i był jednym z liderów ostrowskiej drużyny na inaugurację sezonu w meczu z Kolejarzem Rawag Rawicz. Mimo tego, 22 latek był trochę niepocieszony po zawodach.


Pierwsze trzy wyścigi w wykonaniu Fina były bardzo udane, bowiem przyjeżdżał on do mety pierwszy, nawet kiedy nie wygrał startu. W jednym z wyścigów bardzo dobrze rozprowadził go młodszy kolega Filip Marach. - Początek zawodów był bardzo dobry. Nie ukrywam, że liczyłem na zdobycie kompletu punktów. W dwóch ostatnich wyścigach byłem jednak zbyt wolny. Pokonał mnie niesamowicie szybki tego dnia Eduard Krcmar. Jak na debiut w Ostrowie, było nieźle, ale mogło być jeszcze lepiej - przyznał najwyższy z żużlowców ostrowskiego klubu.


Fin pokazał się na pierwszym sparingu ze SPAR Falubazem Zielona Góra i od razu przekonał do siebie trenera Grzegorza Dzikowskiego. - Wykreowało się dwóch liderów. Mówię tutaj o Peterze Karlssonie i Timo Lahti. Spodziewałem się, że oni będą ciągnęli wynik, ale każdy z pozostałych zawodników też dołożył ważne punktu - mówi trener ostrowian. - Byłem przekonany, że znajdę się w składzie. Od początku mówiłem, że chcę być jednym z liderów ostrowskiej drużyny. Przyszedłem tutaj, by wywalczyć z nią awans - podkreśla Fin.


Timo Lahti po meczu dziękował ostrowskim kibicom za doping. - Mamy wspaniałych kibiców. Wygraliśmy bardzo wysoko, więc muszą być zadowoleni. Cieszę się, że tylu ich przyszło na mecz. Mam nadzieję, że będą z nami przez cały sezon. Dziękuję im za ciepłe przyjęcie - mówił blondwłosy Fin.


Reprezentant Finlandii nie może nadal przeboleć, że nie otrzymał dzikiej karty na Grand Prix w Tampere. Wydawało się, że kandydatura Timo Lahti jest już przesądzona. Ostatecznie jednak "dzikusa" przyznano Jonasowi Kylmaekorpii. - Szczerze, mi się już nie chce tej decyzji komentować. Rozczarowanie? To mało powiedziane. Od kilku miesięcy myślałem tylko o tym, by wystąpić w pierwszym turnieju Grand Prix w mojej ojczyźnie. Domyślcie się, co mogłem czuć, jak usłyszałem, że jednak ja nie pojadę - zakończył rozgoryczony Lahti.


MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG RawiczMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG RawiczMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG RawiczMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG RawiczMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG RawiczMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG RawiczMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG Rawicz
fot. Mariusz DudzińskiMDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz RAWAG Rawicz   (Liczba zdjęć: 33)
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę