OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Orlen sponsorem tytularnym meczu Polska – Australia

EA | 10.04.2014
Orlen sponsorem tytularnym meczu Polska – Australia
fot. redakcja

Grupa Orlen została sponsorem tytularnym Międzynarodowego Meczu Żużlowego Polska – Australia, który 1 maja odbędzie się w Ostrowie. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie natomiast zespół TSA, który zaprezentuje premierowe wykonanie hymnu ŻKS Ostrovia.


Dzięki zaangażowaniu władz miasta na mecz Polska - Australia udało się pozyskać sponsora tytularnego, którym została Grupa Orlen. - W poprzednim roku mecz Polska - Rosja przyniósł rozgłos zarówno klubowi jak i miastu. Przekonałem przedstawicieli Orlenu, że potrzebują dobrego PR-u w Ostrowie i powiecie. Cieszę się, że zdecydowali się zostać sponsorem tego wydarzenia - mówił Jarosław Urbaniak, prezydent Ostrowa. - Dzięki pomocy pana prezydenta mamy sponsora tytularnego. Wkład miasta w to przedsięwzięcie jest znaczący. Cały koszt imprezy to 200 tysięcy złotych. Dzięki pomocy Miasta i sponsorów w dużej mierze budżet mamy dopięty, a wpływy z biletów zasilą kasę klubu - podkreślał Mirosław Wodniczak.


Mecz Polska - Australia rozpocznie się na Stadionie Miejskim o godzinie 18:00. Organizatorzy kibiców zapraszają w okolice obiektu już wcześniej. Będzie tam bowiem funkcjonowało miasteczko kibica. Po zawodach natomiast odbędzie się koncert grupy TSA. - To zespół, który dawno nie grał w Ostrowie. Kapelę tworzą przyjaciele żużla, związani z opolskim speedway’em. Będziemy świadkami mocnego, rockowego grania - wyjaśnia Mirosław Wodniczak.


Pod względem sportowym zapowiada się widowisko z najwyższej żużlowej półki. Oba zespoły mają wystąpić w najsilniejszych składach ze swoimi największymi gwiazdami. - Menedżer Darcy’ego Warda potwierdził, że będzie on już gotowy na Grand Prix w Bydgoszczy 26 kwietnia i na pewno przyjedzie 1 maja do Ostrowa - zapewnia Mirosław Wodniczak, prezes ŻKS Ostrovia. Obok Warda w kadrze Australii zobaczymy: Chrisa Holdera, Troya Batchelora, Camerona Woodwarda, Daveya Watta oraz Maxa Fricke. Polska wystąpić ma w składzie z Tomaszem Gollobem i Jarosławem Hampelem na czele. Stawkę uzupełniają: Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Tomasz Jędrzejak i Kacper Gomólski.


Bilety w cenach 30 złotych ulgowe, 40 złotych normalne i 60 złotych na trybunę główną można kupować w siedzibie klubu lub za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę