OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ferie w mieście
fot. Michał Moch
Ferie zimowe

Ferie w mieście

redakcja | 30.01.2011

Już w najbliższy poniedziałek 31 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. Potrwają one do 13 lutego 2011 r. Część naszych pociech wyjedzie na zimowiska i obozy, pozostali będą spędzać wolny czas w inny sposób.

Dla tych dzieci, które w ferie pozostają w mieście szkoły przygotowały liczne zajęcia, urozmaicające spędzenie wolnego czasu. Każda z ostrowskich placówek edukacyjnych przedstawiła Wydziałowi Edukacji Urzędu Miasta swój harmonogram zajęć, jakie będą się odbywać w czasie ferii. Oferta ta jest bardzo szeroka. I tak uczniowie będą mogli spędzać ten czas na sportowo, tanecznie, muzycznie, językowo i plastycznie. Starsze dzieci będą także mogły uczestniczyć w kółkach zainteresowań, min. : aktorskich i dziennikarskich.
Dla młodzieży przygotowano zajęcia zarówno rozwijające ich umiejętności i sprawność fizyczną, jak również zajęcia pogłębiające ich wiedzę z zakresu matematyki, informatyki, języków obcych i literatury. W ofercie szkół podstawowych możemy znaleźć wyjścia do Muzeum Miasta oraz Galerii Plastycznej.
Ostrowski Związek Sportowy organizuje „Akcję Zima 2011- Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo”. W ramach akcji odbędą się turnieje m.in. piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz liczne gry i zabawy skierowane dla najmłodszych. Przewidziano również zawody aerobiku grupowego dla dziewcząt.

Szczegółowy harmonogram zajęć w każdej ze szkół dostępny jest na Portalu Urzędu Miejskiego.

IF

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę