OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Najlepszy silnik odłożony na ligę – komentarze po treningu punktowanym w Ostrowie

EA | 02.04.2014
Najlepszy silnik odłożony na ligę – komentarze po treningu punktowanym w Ostrowie
fot. Mariusz Dudziński

Żużlowcy Carbon Startu Gniezno byli bardziej zadowoleni po treningu punktowanym w Ostrowie. Gospodarze natomiast cały czas szukają optymalnych ustawień motocykli, choć niektórzy - jak Kamil Brzozowski czy Ronnie Jamroży - najlepsze silniki mają już odłożone na ligę.


Bjarne Pedersen (Carbon Start Gniezno): To był bardzo pożyteczny trening. Testowaliśmy dziś dwa motocykle i dwa nowe silniki. W moim boksie było naprawdę sporo pracy. Mechanicy musieli się uwijać, bo dużo zmienialiśmy. Na torze czułem się bardzo dobrze. Odjechałem jak do tej pory siedem imprez i jak na razie jestem zadowolony mojej formy.


Dariusz Śledź (trener Carbon Start Gniezno): Wiadomo, że był to tylko trening i zawodnicy testowali zarówno nowy sprzęt jak i różne ustawienia motocykli. Jestem jednak zadowolony z tego, jak prezentuje się mój zespół. Zarówno Adrian Gomólski, Wadim Tarasienko jak i Bjarne Pedersen jadą bardzo dobrze.


Wadim Tarasienko (Carbon Start Gniezno): Mam przygotowane bardzo szybkie silniki. Jestem zadowolony z dotychczasowych startów, jak i tego treningu w Ostrowie. Dzisiaj miałem obawy, że będzie mi ciężko dopasować motocykl do tak twardej nawierzchni. Mój mechanik podpowiedział mi jednak przełożenia i w dwóch ostatnich wyścigach byłem bardzo szybki.


Ronnie Jamroży (MDM Komputery ŻKS Ostrovia): Dwa pierwsze wyścigi były dobrze, ale chciałem przetestować także drugi motocykl, który jednak kompletnie nie pasował, stąd też dwa gorsze wyścigi w moim wykonaniu. Z pierwszego motocykla jestem zadowolony, bo jechałem dosyć szybko.


Kamil Brzozowski (MDM Komputery ŻKS Ostrovia): Sparing jest po to, żeby przetestować wszystkie silniki. Ja mam do dyspozycji cztery jednostki. Jeden – ten, który tak dobrze spisywał się podczas eliminacji Złotego Kasku jest już odłożony na ligę. Potrzebuję jednak jeszcze dograć co najmniej drugi silnik na tor w Ostrowie. Żeby to zrobić muszę jeździć i testować. Trzeba po odczuciach z jazdy wytłumaczyć mechanikowi, co ma zrobić, żeby motocykl jechał jeszcze szybciej.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę