OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Szkolny teatr w prima aprilis

Dawid Bilski | 02.04.2014
Szkolny teatr w prima aprilis

1. kwietnia na scenie teatralnej II Liceum Ogólnokształcącego odbył się Przegląd Małych Form Scenicznych REYMONTAŻ 2014. Jak informują organizatorzy konkurs przeznaczony był dla uczniów gimnazjów i zaskoczył wszystkich różnorodnością oraz bogactwem form, a także ponad standardowo wysokim poziomem artystycznym nagrodzonych zespołów.W składzie Jury znaleźli się: Aleksandra Kiełb-Szawuła, Violetta Sikora i Tomasz Gruchot.

Grand Prix przeglądu powędrowało do grupy AKTES z Gimnazjum nr 2 w Ostrzeszowie za profesjonalne przygotowanie niezwykle oryginalnego przedstawienia, będącego twórczą adaptacją tekstów Mirona Białoszewskiego.


Drugą nagrodę zdobyło Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, reprezentowane przez Arkadiusza Grzędę. Młody aktor z podziwu godną swobodą i wyczuciem słowa zaprezentował monodram, zbudowany w całości z tekstu napisanego gwarą wielkopolską.

Jury trzecie miejsce postanowiło przyznać Kabaretowi „Babeczki z rodzynkami” działającemu w Odolanowie przy Gimnazjum im. Jana Pawła II.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę