OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ręka boli, ale jest awans - komentarze po eliminacji Złotego Kasku w Ostrowie

EA | 30.03.2014
Ręka boli, ale jest awans - komentarze po eliminacji Złotego Kasku w Ostrowie
fot. Redakcja

Artur Mroczka, poobijany, ale szczęśliwy z powodu awansu do pierwszego w swojej karierze finału Złotego Kasku. Większość uczestników ostrowskiej eliminacji podkreślała znakomite przygotowanie ostrowskiego toru, co umożliwiło kapitalne ściganie.


Patryk Dudek (2 miejsce): W Ostrowie zawsze mi się dobrze jeździło i cieszę się, że potwierdziłem to również w eliminacji Złotego Kasku. Awans do finału oczywiście cieszy, choć jeszcze w swojej jeździe dostrzegam pewne mankamenty. Przed sezonem mamy dużo jazdy i jeszcze pewne rzeczy testujemy. Nie jestem jeszcze do końca zadowolony ze swojej postawy, ale rozjeżdżam się z zawodów na zawody i powinno być coraz lepiej.


Tomasz Jędrzejak (4 miejsce): Moim celem na te zawody był awans do finału i cieszę się, że udało się go wywalczyć. Nie było to jednak łatwe, bo w zawodach startowała silna stawka. Warto podkreślić idealne przygotowanie ostrowskiego toru. Choć był twardy, to naprawdę można było się na nim świetnie ścigać. Czułem wsparcie miejscowych kibiców. Tutaj przecież się wychowałem i na trybunach zasiadło wielu moich znajomych.


Artur Mroczka (5 miejsce): Bardzo się cieszę z awansu, bo to mój pierwszy finał Złotego Kasku. Jestem trochę poobijany po tym upadku w wyścigu dodatkowym, ale dobrze, że tak się skończyło. Słyszałem, że wypadek wyglądał nieciekawie. Ja już nie byłem w stanie wiele zrobić. Adrian Miedziński wjechał w polany fragment toru, pociągnęło go i obróciło, a ja nie miałem czasu na reakcję. Uderzyłem w jego motocykl i pojechałem w bandę. Początkowo wydawało mi się, że mam jakiś problem z ręką, ale na szczęście chyba skończyło się tylko na strachu.


Kamil Brzozowski (7 miejsce): Powtarzam zawsze, że sparingi są od testowania, a zawody od prawdziwego ścigania. W niedzielnej eliminacji było lepiej niż na treningach, ale jeszcze mam problemy z właściwym „czytaniem” toru w trakcie zawodów. Na początku było świetnie, bo pola startowe były nieco przyczepniejsze. W trakcie zawodów tor się przesuszył i nie byłem już tak szybki. Najbardziej żałuję wyścigu z Grzegorzem Walaskiem, który przeszedł mnie na dystansie i oczywiście ostatniego startu, w którym poszliśmy w złą stronę z ustawieniami sprzętu.


Mateusz Szczepaniak (10 miejsce): Do momentu defektu wszystko było w porządku. Szkoda straty punktów na skutek zerwanego łańcuszka, bo była szansa na awans. W ostatnim wyścigu pomyliliśmy się z ustawieniami motocykla, stąd też gorsza końcówka zawodów w moim wykonaniu.


Łukasz Sówka (13 miejsce): Wydawało się, że na treningach w Ostrowie było w porządku ze sprzętem, ale niestety w tych zawodach pogubiliśmy się z przełożeniami. Dopiero w ostatnim wyścigu trafiliśmy w miarę dobrze. We wcześniejszych biegach byłem źle dopasowany do toru.

Eliminacje Złotego KaskuEliminacje Złotego KaskuEliminacje Złotego KaskuEliminacje Złotego KaskuEliminacje Złotego KaskuEliminacje Złotego KaskuEliminacje Złotego Kasku
fot. Mariusz DudzińskiEliminacje Złotego Kasku   (Liczba zdjęć: 56)
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę