OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

W Ostrowie przybywa nowych siłowni

Dawid Bilski | 17.03.2014
W Ostrowie przybywa nowych siłowni
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych

Kolejna siłownia zewnętrzna powstaje w Ostrowie Wielkopolskim.  -€“ W budżecie na 2014 rok zaplanowaliśmy kupno i montaż urządzeń w dwóch miejscach â- mówi Prezydent Jarosław Urbaniak.


Urządzenia siłowni zewnętrznej służą do ćwiczeń całego ciała: nóg, ramion, brzucha i pleców. Podzielone są również na grupy służące do treningu siłowego, poprawiające koordynację, krążenie krwi i masujące.


- Podstawową zaletą siłowni zewnętrznej jest fakt dostępności dla każdego – dzieci i ich rodziców, młodzieży, osób starszych oraz osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, korzystanie z urządzeń jest bezpłatne. Urządzenia są przystosowane dla amatorów, nie dla zawodowców, jednak mogą z nich korzystać całe rodziny i do tego zachęcam. Ale już widać, że siłownie są oblegane, ostrowianie je polubili i chętnie z nich korzystają. A jak wiemy ruch to zdrowie -€“ dodaje prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak. 


Siłownie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ostrowian. Po informacji o budowie siódmej siłowni już pojawiły się propozycje mieszkańców, w których miejscach powinny stanąć kolejne urządzenia.


Pierwsza siłownia powstała w Park 3 Maja, kolejna na ostrowskich Piaskach i w Parku Północnym. Czwarta siłownia powstała w Parku 600-lecia, kolejne przy ul. Dubiskiego i na ul. Krętej. Dwie siłownie zaplanowane do budowy w 2014 roku pojawią się przy ul. Głowackiego i Iłłakowiczówny.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę