OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Targi Pracy w pierwszy piątek marca

Dawid Bilski | 19.02.2014
Targi Pracy w pierwszy piątek marca
fot. Biuro Promocji Starostwo Powiatowe w Ostrowie

W dniu 7 marca 2014 w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy. W ubiegłym roku z tej formy poszukiwania pracy i pracowników skorzystało ok. 40 pracodawców i kilkaset osób poszukujących zatrudnienia.


Organizatorzy Targów: Powiatowy Urząd Pracy i Starostwo Powiatowe w Ostrowie mają nadzieję, że zainteresowanie tegorocznymi targami nie będzie mniejsze niż rok temu.
- Zapraszamy wszystkich pracodawców, którzy chcą tworzyć nowe miejsca pracy i są zainteresowani zatrudnianiem. Targi to także oferta dla tych którzy poszukują pracy bo jej nie mają lub chcieliby zmienić dotychczasowe miejsce - mówi Hanna Pawlak Kornacka dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.


Jak przekonuje szefowa PUP formuła targów wciąż pozostaje atrakcyjna dla obu stron pracodawców i pracowników. Tym pierwszym daje możliwość zorientowania się, jakim potencjałem dysponuje nasz powiat. Dla tych drugich jest możliwością poznania ofert i nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.


- Na targi przychodzą osoby z różnym doświadczeniem w zakresie poszukiwania pracy. Są ci którzy od dłuższego czasu poszukują pracy, ale także ci którzy mają znacznie wyższe oczekiwania i są zainteresowani ofertami z wyższej półki. Trafiają ci którzy chodzą od firmy do firmy, ale także osoby dla których taka wędrówka jest trudna z wielu względów. Dla nich Targi to możliwość spotkania w jednym miejscu i przedstawienia swojego CV wielu podmiotom - mówi H. Pawlak Kornacka.
W ubiegłym roku po raz pierwszy na targach pojawiły się szkoły. Dla nich było to także poznanie oczekiwań pracodawców pod kątem własnych ofert szkoleniowych.


Targi odbędą się 7 marca 2014 w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim (wjazd od ul. Sienkiewicza) w godz. od 10 do 13.00.

 

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę