OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Drużyna z czołówki za mocna dla poobijanych ostrowian

Patryk Pankowiak | 10.02.2014
Drużyna z czołówki za mocna dla poobijanych ostrowian
fot. Wojciech Tarchalski
Arkadiusz Galewski

Piłkarze ręczni KPR Ostrovii w sobotni wieczór dzielnie walczyli by sprawić miłą niespodziankę swoim fanom, ale spotkanie zakończyło się ostatecznie zgodnie z przewidywaniami - triumfem przyjezdnego zespołu KSSPR. To dziesiąta porażka biało-czerwonych w trwających rozgrywkach.


Kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje... To właśnie plaga urazów prześladuje w tym sezonie podopiecznych Witolda Rojka i w dużej mierze uniemożliwia im efektywną postawę na parkiecie. Podstawowi zawodnicy - Łukasz Jaszka oraz Mateusz Stupiński wyłączeni są z gry od praktycznie początku rozgrywek, a do tego na liście nieaktywnych znajduje się również Paweł Piosik


W szranki z zespołem KSSPR Końskie stanąć nie mógł natomiast Piotr Kierzek, a pomimo odczuwalnego bólu, na grę zdecydowali się Arkadiusz Galewski oraz Mateusz Jedwabny. - Może trzeba będzie wprowadzić jakieś zmiany i zmniejszyć ilość treningów i ich obciążenie, żeby ci zawodnicy, którzy są w niepełnej sprawności doszli do siebie przed następnymi ważnymi spotkaniami - dodaje na łamach portalu SportoweFakty.pl Witold Rojek.


KPR Ostrovia w sobotni wieczór poległa ostatecznie 25:30 i obecnie z 13 punktami na koncie plasuję się na dziewiątym miejscu w I-ligowym gronie grupy B. Ich rywale - KSSPR, do tej pory w siedemnastu pojedynkach uzbierali o 10 "oczek" więcej.

KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30
fot. Wojciech TarchalskiKPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30   (Liczba zdjęć: 35)
Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę