OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrovia 1909 testowała trzech braci

Dawid Bilski | 19.01.2014
Ostrovia 1909 testowała trzech braci
fot. SKI

Pod znakiem testowania upłynął pierwszy mecz kontrolny Ostrovii 1909 Ostrów przed runda wiosenną II ligi z zespołem Górnika Konin. Trener Marek Nowicki przypatrywał się łącznie 10 kandydatom do gry w biało-czerwonych barwach.


Wśród nich było między innymi trójkę z pięciu braci Gancarczyków z MKS-u Oława. Najkorzystniejsze wrażenie po sobie pozostawił niezwykle skuteczny na niższych szczeblach rozgrywek Marcin Górecki. 23-letni napastnik kilkukrotnie zagrażał bramce Górnika Konin. Już w 5 minucie otworzył wynik meczu. Spotkanie zakończyło się ostatecznie rezultatem 2:2, a strzelcem drugiej bramki dla Ostrovii 1909 był Krzysztof Gościniak.


W ostrowskim zespole przed rundą wiosenną poszukuje się głównie napastnika, wobec wyeliminowanego z gry na kilka miesięcy z powodu kontuzji Tomasza Kempińskiego W drugoligowcu zapewne pojawi się też nowy gracz na pozycję środkowego pomocnika. Z występów w Ostrovii 1909 z powodów osobistych zrezygnował bowiem Krzysztof Molka. W ostatnich dniach do listy kontuzjowanych dołączył Błażej Cyfert, który na treningu doznał złamania nosa. O tym kto ostatecznie trafi do ostrowskiego zespołu w dużej mierze będą decydowały finanse. Włodarze klubu czekają na decyzję jakie środki zasilą konto z tytułu promocji miasta poprzez sport.


Wyjściowa "11" Ostrovii 1909:
Bartosz Pawłowski - Damian Kiełbasa, Patryk Jajko, Dariusz Reyer, Kamil Krawczyk, Szymon Sołtyński, Waldemar Gancarczyk, Krzysztof Gancarczyk, Mateusz Gancarczyk, Marcin Górecki, Paweł Tabaczyński.

W drugiej połowie na boisku pojawili się:
Konrad Łojek - Marek Szymanowski, Adam Błaszczyk, Daniel Kaczmarek, Damian Kaczmarek, Bartosz Szepeta, Damian Michalski, Krzysztof Gościniak, Damian Błaszczyk, Robert Skrobacz.


Testowani w sobotnim sparingu:


Krystian Jajko (19 lat, obrońca, 175 cm). Wychowanek Polonii Trzebnica, W poprzednim sezonie ponadto był też w szerokiej kadrze Miedzi Legnica, ale nie miał okazji zadebiutować w pierwszej drużynie.

Damian Kiełbasa (25 lat, 175 cm, obrońca). Ostatnio związany z MKS Oława, wcześniej grał w Czarnych-Jelcz Laskowice i SMS-ie Łódź. Pochodzi z Kutna.

Krzysztof Gancarczyk (25 lat, 186 cm, 75 kg, pomocnik). Wychowanek MKS-u Oława, zaliczył krótki epizod w Czarnych Żagań.

Mateusz Gancarczyk (21 lat, pomocnik). Od początku swojej kariery związany podobnie jak jego starszy brat Krzysztof z MKS-em Oława.

Waldemar Gancarczyk (23 lata, pomocnik). Wychowanek MKS-u Oława. Rundę jesienną spędził w Chrobrym Głogów - 7 razy pojawiał się w wyjściowej "11".

Damian Kaczmarek (22 lata, pomocnik). Wychowanek Prosny Wieruszów. Ma za sobą grę w juniorach GKS-u Bełchatów. Rundę jesienną obecnego sezonu rozegrał w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Szymon Sołtyński (21 lat, pomocnik). Szuka dla siebie nowego klubu po tym jak z II ligi wycofał się KS Polkowice.

Paweł Tabaczyński (21 lat, napastnik). Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz. Ostatnio grał w Chrobrym Głogów, wcześniej w Calisii Kalisz.

Marcin Górecki (23 lata, pomocnik). O jego postawie w ataku głośno jest od kilku sezonów. Imponuje skutecznością w Orle Mroczeń.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę