OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

11 szczęśliwców Piłkarskiego Diamentu w Ostrowie

Dawid Bilski | 17.01.2014
11 szczęśliwców Piłkarskiego Diamentu w Ostrowie
fot. SKI
Mateusz Przybyłowicz z Centry Ostrów awansował do kolejnego etapu

Niespełna 50 uczestników liczyła ostrowska eliminacja do telewizyjnego show "Piłkarski Diament". Zadaniem projektu jest wyłonienie talentu na miarę Roberta Lewandowskiego.


Ostrów Wielkopolski to jedno z sześciu miast w Polsce w którym odbywają się eliminacje. W piątek jury projektu w którym znajdują się między innymi wielokrotny reprezentant Polski, Andrzej Juskowiak i szkoleniowiec Andrzej Zamilski zmaganiom uczestników w wieku 18-24 lata przypatrywali się w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Na potrzeby eliminacji na parkiecie pojawiła się sztuczna trwa, zamontowano też dużą bramkę.


Z każdego miasta do następnej rundy przechodzi po 10 osób. Ponadto przyznano jedną dziką kartę. Organizatorzy poziom ostrowskiej eliminacji uznali za jeden z najwyższych. W kolejnych etapach eliminowani będą kolejni kandydaci, by w wielkim finale znalazła się piątka, z której zostanie wyłoniony Piłkarski Diament. Nagrodą dla zwycięzcy będzie czek w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt od klubu ekstraklasy lub pierwszej ligi. Program w formie 8 odcinków zostanie wyemitowany od 12 kwietnia w programie CANAL+Sport w każdą kolejną sobotę.

Piłkarski Diament w OstrowiePiłkarski Diament w OstrowiePiłkarski Diament w OstrowiePiłkarski Diament w OstrowiePiłkarski Diament w OstrowiePiłkarski Diament w OstrowiePiłkarski Diament w Ostrowie
fot. Dawid BilskiPiłkarski Diament w Ostrowie   (Liczba zdjęć: 26)
Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę