OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Jak sportowcy spędzają święta?

Dawid Bilski | 24.12.2013
Jak sportowcy spędzają święta?

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne święta w Polsce. Dlatego tak bardzo wyczekują na nie sportowcy. Na co dzień ciężko trenują, a w weekendy walczą, skaczą, jeżdżą. Teraz znajdą kilka dni dla swoich najbliższych. Sportowców reprezentujących ostrowskie kluby zapytaliśmy o ich zaangażowanie w pomoc przy przygotowaniach do świąt, ulubione potrawy i wymarzone prezenty.


Filip Tarko (KPR Ostrovia):
Święta spędzę w domu z najbliższymi. Moja mama zajmuje się przygotowaniem świątecznych potraw. Ja w tym czasie będę myszkował i podbierał jedzenie. Na wigilijnym stole potrafię kilogramami jeść karpia. Nie mam szczególnych życzeń jeśli chodzi o prezenty nad choinką. Bardzo się cieszę, że ten czas mogę spędzić z rodziną.


Błażej Cyfert (Ostrovia 1909):
Zawsze dla mnie dużym wyzwaniem jest przygotowanie odpowiednich prezentów, ale daję radę. Na święta spotykam się w rodzinnym domu z moimi braćmi i ich rodzinami. Pomagamy mamie w przyrządzaniu potraw. Z potraw, które pojawią się na wigilijnym stole na pewno spróbuję wszystkiego po trochu, ale najbardziej lubię barszcz i makiełki.


Kamil Brzozowski (ŻKS Ostrovia):
Dwa dni zajmowałem się przygotowywaniem choinki. Chciałem, żeby była ładna i pachnąca. Lubię spędzać dużo czasu w kuchni i przyrządzać fajne potrawy. Najbardziej w święta smakuje mi barszcz z uszkami. Życzę ostrowskim kibicom awansu do pierwszej ligi w przyszłym roku. To taki prezent pod choinkę.


Tomasz Andrzejewski (Stal Ostrów):
W sprawach kulinarnych na mnie nie można liczyć. Na pewno pomogę przy dekorowaniu domu, ubieraniu choinki.   Na wigilijnym stole najbardziej smakują mi makiełki i karp. Święta spędzę w rodzinnym gronie.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę