OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Przeciętny mecz koszykarek Ostrovii na koniec roku

Dawid Bilski | 22.12.2013

Koszykarki Ostrovii w ostatnim spotkaniu ligowym 2013 roku pokonały na własnym parkiecie JAS-FBG Sosnowiec.

Mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem. Momentami zawodniczki obu ekip myślami były już chyba przy wigilijnym stole. W pierwszej kwarcie drużyna z Sosnowca oddała kilka rzutów, które były dalekie od celu.

Spotkanie od zdobycia 6 punktów rzędu rozpoczęła Magdalena Parysek. Biało-czerwone prowadzenia nie oddały do końcowej syreny. Co prawda w trzeciej kwarcie kilkunastopunktowa przewaga zmalała do 10 "oczek", ale rywalki na więcej nie było stać. Ostrovia zwyciężyła 79:63.

Zespół prowadzony przez Kaspra Smektałę po 14 kolejkach I ligi zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy B z bilansem 9 zwycięstw i 5 porażek.

TS Ostrovia - JAS-FBG Sosnowiec 79:63 (25:11, 14:10, 20:28, 20:14)

Ostrovia: Czaska 13, Trzeciak 12, Misiek 11, Mielczarek 11, Parysek 8, Kaczmarek 8, Krygowska 4, Żurkowska 4, Kudłak 4, Łuczak 2, Nowicka 2, Pawlak 0.

Kategoria: SportKoszykówka

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)