OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Zatrzymany za narkotyki i broń

Zatrzymany za narkotyki i broń

Redakcja | 13.12.2013

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Zatrzymany odpowie także za posiadanie broni palnej bez zezwolenia. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej 46-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, w związku z posiadaniem znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna wpadł w minioną środę podczas kontroli drogowej w jednej z miejscowości pod Ostrowem Wielkopolskim.


Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nim m.in. wagę elektroniczną ze śladową ilością marihuany. Przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanego mężczyzny, potwierdziły przypuszczenia kryminalnych, którzy znaleźli prawie 200 gramów tego narkotyku. Okazało się także, że nie były to jedyne zakazane środki. Policjanci znaleźli również ponad 10 kilogramów tytoniu oraz kilka butelek spirytusu bez polskich znaków akcyzy.


Na tym jednak nie koniec kłopotów 46-latka. Policjanci w należących do niego pomieszczeniach gospodarczych znaleźli broń palną i jedną sztukę amunicji, na co zatrzymany nie posiadał wymaganego zezwolenia. Policyjni technicy zabezpieczyli broń, która zostanie przekazana do ekspertyzy i specjalistycznych badań.


Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, notowany w policyjnych kartotekach za przestępstwa narkotykowe i włamania. W chwili zatrzymania przebywał na przerwie w odbywaniu kary pozbawienia wolności.


Prokurator postawił 46-latkowi zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości narkotyków oraz broni palnej bez zezwolenia. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące.Za te przestępstwa może mu grozić do 10 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę