OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Marihuana z szafy

Marihuana z szafy

Redakcja | 13.12.2013

Policjanci ostrowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali koleją osobę w związku z posiadaniem środków odurzających. Zatrzymany mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale również uprawiał kilka krzewów konopi. Za te przestępstwa może mu grozić do 3 lat więzienia.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy, prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową, ustalili mężczyznę, który miał posiadać narkotyki. Zatrzymanie miało miejsce na początku grudnia tego roku. Zaskoczony nagłą „wizytą" policjantów mężczyzna, został zatrzymany na gorącym uczynku.


Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania znaleziono amfetaminę i marihuanę. Ich ilość wystarczyłaby na sporządzenie około 50 porcji narkotyków. Mężczyzna posiadał również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków. Ponadto w jednym z pomieszczeń, w specjalnie przygotowanej do tego celu szafie, policjanci znaleźli niewielką uprawę krzewów konopi indyjskich.


Zatrzymany mężczyzna jest mieszkańcem Ostrowa Wielkopolskiego w wieku 22 lat. Był wcześniej notowany m.in. za kradzież. Teraz odpowie za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę