OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zatrzymano poszukiwanego trzema listami gończymi

Redakcja | 13.12.2013
Zatrzymano poszukiwanego trzema listami gończymi
fot. Redakcja

Policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali wczoraj poszukiwanego trzema listami gończymi mężczyznę. Zatrzymany przebywał na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie pracował w jednej z firm budowlanych.


Policjanci prowadząc sprawy poszukiwawcze, współpracują w tym zakresie z innymi jednostkami Policji. Osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości zmieniają miejsce swojego pobytu, chcąc uniknąć w ten sposób zatrzymania. Licząc na to, że zmiana najbliższego otoczenia pozwoli im na większą anonimowość, zatrzymują się u swoich znajomych i kolegów, często w odległych miejscowościach.


Pomimo tego nie mogą czuć się bezpieczni, albowiem policjanci sprawdzają wszystkie miejsca, nawet te odległe, w których poszukiwani mogą przebywać. Wczoraj ostrowscy policjanci sprawdzając jedno z takich miejsc, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu na podstawie trzech listów gończych. Poszukiwany chcąc uniknąć kary więzienia m.in. za włamanie, ukrywał się na terenie Ostrowa Wielkopolskiego pracując w jednej z firm budowlanych.


27-latek był notowany także za kierowanie w stanie nietrzeźwości i przestępstwa narkotykowe. Po zatrzymaniu trafił do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd w Żywcu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę