OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

KPR Ostrovia po raz czwarty

Patryk Pankowiak | 08.12.2013
KPR Ostrovia po raz czwarty
fot. Wojciech Tarchalski
Mateusz Jedwabny

Pieniądze w sporcie nie grają. Świetnym tego dowodem są ostatnie wyniki Klubu Piłki Ręcznej z Ostrowa Wielkopolskiego. Podopieczni Witolda Rojka wygrali już czwarty mecz z rzędu, a do utrzymania w I-ligowym gronie coraz bliżej.


Miejscowi rozpoczęli sobotnie widowisko z wysokiego „C”. Po kilku minutach było już 9:2 dla KPR i wydawało się, że biało-czerwoni bez większych problemów uporają się z ŚKPR Świdnica. Nic bardziej mylnego. Rywale w znakomity sposób wrócili do meczu, po raz pierwszych wychodząc na prowadzenie niespełna 5 minut przed ostatnim gwizdkiem.


Drużyna Witolda Rojka nie straciła jednak koncentracji w krytycznym momencie, zdobywając trzy ostatnie bramki i mimo wszystko, zasłużenie triumfując 28:27. Świetne zawody rozegrał bramkarz – Filip Tarko, dzięki którego interwencji Ostrovia może cieszyć się z kompletu punktów. Najlepszym strzelcem na boisku okazał się natomiast Mateusz Jedwabny, autor dziesięciu trafień! Sześć bramek dorzucił jeszcze Paweł Dutkiewicz, a w arcyważnym, kluczowym momencie, piłkę w siatce umieścił również Piotr Kierzek.


KPR Ostrovia - ŚKPR Świdnica 28:27 (15:12)


KPR: Galewski 10, Dutkiewicz 6, Bielec 4, Jedwabny 4, Sobczak 2, Kierzek 2, Wojciechowski, Górny, Dycfeld, Pernak, Stempniak.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę