OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Filip Marach z Ostrovią na dwa lata!

Redakcja | 06.12.2013
Filip Marach z Ostrovią na dwa lata!
fot. Wojciech Tarchalski

Zgodnie z oczekiwaniami do składu II-ligowej Ostrovii dołączył dziś junior Filip Marach. Młodzieżowiec związał się z ostrowskim klubem dwuletnią umową. W minionym sezonie Filip reprezentował biało-czerwone barwy w trzech spotkaniach osiągając przeciętną 1,100 punktu na bieg.


Jak mówi prezes Mirosław Wodniczak klub zdecydował się wykupić Maracha z Unii Leszno, gdyż wiąże z nim nadzieje na przyszłość. Najprawdopodobniej nie dojdzie już do kolejnych wzmocnień, w tym przejścia do ostrowa innego juniora - Marcina Nowaka. - Mamy swoich wychowanków. Będziemy także korzystać z instytucji gościa - wyjaśnił Wodniczak.


Tym samym formacja młodzieżowa klubu prezentuje się w następujący sposób: Filip Marach, Szymon Błocian, Dawid Domagała, Konrad Matuszewski, Artur Winiarski. Seniorami klubu z Ostrowa są natomiast Kamil Brzozowski, Ronnie Jamroży, Mariusz Staszewski, David Bellego, David Ruud, Nicklas Porsing i Timo Lahti.


Aktualizacja: Informacja z ostatniej chwili mówi ŻKS Ostrovii warunkowej licencji na starty w sezonie 2014. Zamieni się ona w bezwarunkową zaraz po dostarczeniu przez klub umowy na korzystanie ze stadionu w terminie do 28.02.2014. Jak sądzimy, nie będzie z tym najmniejszego problemu!

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę