OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Salos nie sprostał wiceliderowi

Dawid Bilski | 30.11.2013
Salos nie sprostał wiceliderowi

Salos Ostrów nadal bez punktu na parkietach II ligi. W starciu z zawodowymi ekipa podopieczni Jana Kamińskiego są bez szans. Sama ambicja i chęć zwycięstwa to za mało. Pokazał to sobotni mecz z Czarnymi Rząśnia.


Wicelider tabeli stawił się w Ostrowie z jednym celem - zainkasowaniem kompletu "oczek". Emocje mieliśmy tylko w pierwszej partii. Dobrze serwował Grzegorz Urban, a skutecznymi atakami popisywał się Daniel Telega. Salos wyszedł na prowadzenie 19:17, ale ostatecznie uległ 22:25.


Drugi set rozpoczął się od dobrych zagrywek Urbana. Przy trzeciej z nich goście popełnili błąd i było 3:0 dla Salosu. Kolejnych 11 punktów z rzędu zdobyli jednak rywale. Gracze Czarnych wykorzystywali swój wzrost i brylowali przy siatce. Efekt był taki, że ta partia zakończyła się przegraną ostrowskiego zespołu 15:25.


Sobotnie spotkanie trwało godzinę, a zakończyło się zgodnie z przewidywaniami na trzecim secie. Ten stał pod znakiem drużyny z Rząśni. Przy stanie 16:24 Tobiasz Łyczywek skutecznym atakiem obronił pierwszą piłkę meczową. Na zagrywkę powędrował Urban, piłka wróciła na stronę Salosu, a skutecznym blokiem popisali się zawodnicy z Rząśni i wygrali 25:17, a cały mecz w stosunku 3:0.

Kategoria: SportSiatkówka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę