OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Wicemistrz Polski w Ostrovii!
fot. SKI
Mariusz Staszewski nie popisał się w minionym sezonie.

Wicemistrz Polski w Ostrovii!

Hubert Błaszczyk | 27.11.2013

Kamil Brzozowski, który wywalczył w minionym sezonie tytuł Drużynowych Mistrzów Polski z Unibaxem Toruń podpisał w środę kontrakt z ŻKS Ostrovią. Z biało-czerwonymi na kolejny sezon związał się również Mariusz Staszewski. Kapitan ostrowian będzie musiał odbudować nadszarpnięcie zaufanie włodarzy klubu i kibiców.


Brzozowski w Unibaxie był zawodnikiem, który dorzucał do dorobku drużyny znikomą liczbę punktów. Wychowanek Stali Gorzów początek sezonu miał niezły, później jednak nękały go kontuzje, co nie pozwoliło mu na skuteczną walkę w najlepszej lidze świata. W drugiej lidze powinien być liderem Ostrovii.


Złe wrażenie po ostatnim sezonie będzie starał się zatrzeć Mariusz Staszewski. Kapitan Ostrovii znacznie przyczynił się do spadku ostrowskiego klubu. Przed sezonem wraz z Michałem Szczepaniakiem dostał pieniądze na przygotowanie do pierwszoligowych rozgrywek. Na torze jeździł jednak tak, jak gdyby stał w miejscu, zdobywając z bonusami zaledwie 16 punktów.


Skład seniorski Ostrovii wzmocni jeszcze jeden zawodnik. Spekuluje się, że może być to Peter Karlsson, dla którego będzie to prawdopodobnie ostatni sezon na żużlowych torach.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę