OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Żużlowcy dwukrotnie zagrają charytatywnie w piłkę nożną

Dawid Bilski | 21.11.2013
Żużlowcy dwukrotnie zagrają charytatywnie w piłkę nożną
fot. ostrowwlkp.info

W pierwszej połowie grudnia w Ostrowie Wielkopolskim szykują się dwie imprezy charytatywne z udziałem żużlowców. Obie tydzień po tygodniu na tym samym obiekcie.


Pierwszy z nich to II Turniej Charytatywny Piłki Nożnej "Dopóki Walczysz jesteś zwycięzcą". Podczas ubiegłorocznej imprezy środki finansowe były zbierane na Klaudię, ostrowiankę chorą na białaczkę. Tegoroczna edycja turnieju jest przeznaczona na dziewczynę, która uległa poważnemu wypadkowi i obecnie znajduje się w stanie śpiączki.


- Atrakcjami tego turnieju będzie możliwość spotkania się z żużlowcami, porozmawiania, wziąć autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Odbędą się również licytacje, loterie fantowe oraz wiele innych atrakcji na które zapraszamy - informują organizatorzy na jednym z portali społecznościowych. Dowiedzieć się tam można, że w piłkę nożną zagrają między innymi Piotr Pawlicki, Artur Czaja, Bartosz Bietracki, Filip Marach, Damian Albrecht, Rafał Malczewski czy Karol Jóźwik, a więc żużlowcy młodego pokolenia. Turniej zaplanowano 8 grudnia o godzinie 12.00 w hali Gimnazjum nr 4 przy ulicy Krotoszyńskiej 171. Bilet wstępu można nabyć przy wejściu na halę w cenie 5zł (normalny) i 2zł (ulgowy dla dzieci od 3-9 lat).


W ostatnich dniach z pomysłem zorganizowania również turnieju piłkarskiego na cel charytatywny wyszedł Żużlowy Klub Sportowy Ostrovia wraz ze swoimi sympatykami. W tym przypadku na pomoc będą mogli liczyć poszkodowani w wyniku wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim. Rywalizację na parkiecie zapowiadają żużlowcy, mechanicy i kibice z całej Polski. Swoją reprezentację wystawią fani żużlowej Ostrovii. Będą również zbiórki, licytacje gadżetów. Dokładniejsze szczegóły będą znane niebawem. Turniej zaplanowano na 15 grudnia od godziny 9.00 również w hali przy ulicy Krotoszyńskiej.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę