OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Mistrzowie z ZSP CKU w Przygodzicach

Hubert Błaszczyk | 20.11.2013

Po raz pierwszy Mistrzostwo Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach. Zmagania odbyły się w czwartek 14 listopada 2013 roku w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. W zawodach wzięło udział 18 szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Ostrowskiego.

W zawodach wystartowała drużyna w składzie: Piotr Kurosiński, Łukasz Skonieczny, Damian Klimek, Mateusz Wach i Adrian Kras.

- W ubiegłym roku, w tych zawodach, reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce. W tym roku dzięki nowemu „nabytkowi” w osobie Damiana Klimka z klasy I technikum, siła szkolnej drużyny bardzo się wzmocniła – wyjaśnia trener drużyny Marcin Nowicki.

Chłopcy ZSP CKU w Przygodzicach zajęli pierwsze miejsce, zdobywając złote medale oraz puchar.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)