OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Koncert zespołu Łąki Łan w OCK
fot. www.lakilan.pl
Łąki Łan

Koncert zespołu Łąki Łan w OCK

Sandra Mikołajczyk | 15.04.2012

W ramach festiwalu Wszyscy Śpiewamy na rockowo, w sobotę 14 kwietnia o 19.30 na dużej scenie OCK odbył się koncert polskiego zespołu Łąki Łan. Wydarzanie to przyciągnęło rzesze fanów.


Łąki Łan pobudza serca i umysły swojej publiczności, która na koncert zjawiła się licznym gronem, przyozdobiona w równie barwne stroje jak sami artyści. Elektryzujące połączenia muzyczne, określane przez twórców mianem „ Łąki Funk” wprawiły w dobry nastrój nawet największego sceptyka. Pełni pozytywnej energii muzycy, nawet na chwile nie pozwolili publiczności usiedzieć na miejscach, sama oprawa koncertu, mnogość świateł, elektryzująca muzyka i ekscentryczne stroje zapewniły pamiętne wrażenia i przeniosły widownię w zupełnie magiczny świat dobrej zabawy i pobudzających wrażeń. Ze sceny w stronę fanów posypały się kwiaty i cukierki, które po zakończeniu samego koncertu w ramach podziękowania wróciły do muzyków.


Niezwykłe porozumienie między gwiazdami i fanami, uzewnętrzniło to co w muzyce najlepsze, a uczestnik z niecierpliwością czeka na kolejny koncert, tej wielobarwnej łąki w Ostrowie Wielkopolskim.

Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę