OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostatnie ściganie na torze

Dawid Bilski | 11.11.2013
Ostatnie ściganie na torze
fot. ostrowwlkp.info

Sezon speedrowerowy w Ostrowie oficjalnie zakończony został w poniedziałek. W dniu Święta Niepodległości na torze przy Stadionie Miejskim odbyły się 3 turnieje indywidualne.


W imprezie wzięli udział zawodnicy Wiraża oraz kilku innych klubów. Rywalizację seniorów wygrał Szymon Kowalczyk z ostrowskiego klubu, który w biegu dodatkowym pokonał Kamila Bielaczka. Wśród juniorów w wyścigu dodatkowym o 1 miejsce spotkali się dwaj ostrowianie - zwyciężył Kamil Tuczyński pokonując Piotra Kupczyka. Na torze swoje umiejętności prezentowała również piątka młodych adeptów speedrowera. Ich pojedynki wzbudzały duże emocje wśród zgromadzonej publiczności. Rozegrano także biegi dla oldbojów i przyjaciół ostrowskiego klubu.


Podczas prezentacji zespół Wirażu został uhonorowany brązowymi medalami Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczonych w sezonie 2013. W ręce podopiecznych Andrzeja Latuska powędrował również puchar za ten sukces.

Turniej Speedrowera z okazji Święta NiepodległościTurniej Speedrowera z okazji Święta NiepodległościTurniej Speedrowera z okazji Święta NiepodległościTurniej Speedrowera z okazji Święta NiepodległościTurniej Speedrowera z okazji Święta NiepodległościTurniej Speedrowera z okazji Święta NiepodległościTurniej Speedrowera z okazji Święta Niepodległości
fot. ostrowwlkp.infoTurniej Speedrowera z okazji Święta Niepodległości   (Liczba zdjęć: 53)
Kategoria: SportSpeedrower
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę