OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Rockowa „Gitarownia''

Rockowa „Gitarownia''

Hubert Błaszczyk | 24.10.2013

Już po raz kolejny w tym roku szkolnym MDK wypełnił się rockową muzyką. A to za sprawą kaliskiej formacji De Indigo, która zagrała podczas kolejnej odsłony cyklu „Never Ending Gitarownia”.

 

W dniu 18 października 2013 roku na tzw. czarnej scenie Młodzieżowego Domu Kultury zagrała formacja De Indigo. Pochodzący z Kalisza zespół wystąpił w składzie: Dawid Staniek (wokal, gitara), Paweł Marciniak (gitara solowa), Piotr Papierski (perkusja) oraz Adam Polkowski (gitara basowa).


Poczęstował on miłośników Never Ending... doskonałą autorską muzą w stylu rocka alternatywnego okraszoną tekstami, traktującymi często o uniwersalnych prawdach, wokół których kręci się życie człowieka. Wszystko to oraz osobowość wokalisty, który przykuł uwagę publiczności, sprawiło, że koncert De Indigo zapadł w pamięć uczestników. – Już dzisiaj zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Never Ending Gitarownia 8 listopada. Wtedy to na scenie MDK zagra pleszewska formacja Red Scalp, natomiast 22 listopada odbędzie się koncert ostrowskiego zespołu The Nightcup – mówi organizator cyklu Mariusz Łęcki, nauczyciel gry na gitarze w MDK.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę