OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Nauczyciele nagrodzeni

Nauczyciele nagrodzeni

Hubert Błaszczyk | 22.10.2013

Czterdziestu nauczycieli z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych zostało uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego i Starosty Ostrowskiego. Wspólne obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Powiat Ostrowski i Miasto Ostrów Wielkopolski odbyły się w poniedziałek 14 października 2013 roku w „n-Klubie Sztuka i Edukacja” w Ostrowie Wielkopolskim.

 


Podczas uroczystości zasłużeni nauczyciele otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i Starosty Ostrowskiego nagrody i listy gratulacyjne.


- Dobry nauczyciel to nie tylko ten, który potrafi dobrze przekazać wiedzę z danego przedmiotu. Dobry nauczyciel to ten, który potrafi przekazać życiową mądrość, którego absolwenci z szacunkiem wspominają po latach. I tego Państwu życzę, by Wasi obecni uczniowie ciepło Was wspominali - powiedział Prezydent Jarosław Urbaniak.

 

- Materialnym prezentem z okazji Dnia Edukacji Narodowej niech będzie ten nKlub. Dziękuję wam drodzy Państwo za to, że jesteście i trwacie w tym pięknym powołaniu. Zdaję sobie sprawę, że dla was największym podziękowaniem jest wdzięczność waszych uczniów, która jest, bowiem cenniejsza niż słowa samorządowca płynące prosto z serca – powiedział Starosta Ostrowski Paweł Rajski.


Życzenia wszystkim nagrodzonym nauczycielom zarówno pracującym w szkołach ponadgimnazjalnych jak i przedszkolach, szkołach podstawowych oraz gimnazjach złożyli: Wielkopolski Kurator Oświaty Dyrektor Delegatury w Kaliszu Aleksander Ziobro i Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego Andrzej Leraczyk.


- Bardzo się ciszę, że Święto Edukacji Narodowej może odbywać się w tym starym – nowym Klubie Nauczyciela. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom, którzy przed chwilą zostali wyróżnieni nagrodami Starosty i Prezydenta gratuluję i życzę dalszych sukcesów zawodowych i spełnienia się w tym jakże pięknym zawodzie – mówił A. Ziobro.


- Zawód nauczyciela należy do grupy najbardziej prestiżowych tak uważa 75% Polaków, jednak tylko 46% nauczycieli jest tego samego zdania. Z okazji Dnia Nauczyciela życzę, więc Państwu mocnej wiary w sens zawodu, który wykonujecie, a także satysfakcji, która nie tylko zmieni wyniki badań, które przywołałem, ale przede wszystkim da Państwu poczucie zawodowego spełnienia i osobistego szczęścia – powiedział A. Leraczyk.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę