OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Imponujący powrót Grabowskiego na tor!

Dawid Bilski | 13.10.2013
Dwa medale w sobotę wywalczyli zawodnicy Wirażu

W znakomitym stylu na speedrowerowe tory po kontuzji wrócił Bartosz Grabowski. 17-letni zawodnik Wirażu Ostrów w sobotę wywalczył dwa medale.

Najpierw na torze w Gnieźnie wywalczył pierwsze miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów, powtarzając swoje osiągnięcie z poprzedniego sezonu. Ostrowianin tym razem zwyciężył z dorobkiem 18 punktów. W pięciu startach przytrafiły mu się dwie porazki. W tej samej imprezie 10 miejsca zajął Piotr Kupczyk, a 15 pozycję wywalczył Kamil Tuczyński.

Również w sobotę w Gnieźnie rozegeano Drużynowy Puchar Polski. Wiraż uplasował się na najniższym stopniu podium. Liderem ostrowskiego zespołu byl Marcin Kołata.

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)