OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Sportowy weekend w Ostrowie

Dawid Bilski | 27.09.2013
Sportowy weekend w Ostrowie
fot. ostrowwlkp.info

W sobotę w samo południe rozpoczną się sportowe emocje ostatniego weekendu września.


Na boisku za Parowozownią w meczu na szczycie III ligi kobiet Ostrovia 1909 zmierzy się z Kotwicą Kórnik. Zapowiada się ciekawy pojedynek, bo obie ekipy po 3 kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów. W sobotę, ale na wyjeździe z Rakowem Częstochowa zagrają natomiast piłkarze Ostrovii 1909. Natomiast trzecioligowa Centra o godzinie 16.00 na boisku przy ulicy Kusocińskiego zmierzy się z Cuaivią Inowrocław.


W sobotni wieczór sympatyków sportu zapraszamy na obiekty zamknięte. O godzinie 18.00 w hali Gimnazjum nr 4 przy ulicy Krotoszyńskiej szczypiorniści KPR Ostrovia zagrają z Miedzią Legnica. Godzinę później w hali SP nr 7 przy ulicy Bema inauguracyjny mecz II ligi rozpoczną siatkarze Salosu, którzy zmierzą się z AKS UŁ Łódź.


W niedzielę natomiast na swój pojedynek zapraszają speedrowerzyści Wirazu. Przed podopiecznymi Andrzeja Latuska szansa na wywalczenie historycznego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski. Warunkiem jest pokonanie na torze przy Stadionie Miejskim zespołu Lwy Częstochowa. Jego początek o godzinie 15.00.


Tego dnia nowy sezon inaugurują natomiast koszykarze Intermarche Bricomarche BM Slam Stal. "Żółto-niebiescy" na wyjeździe zagrają z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę