OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Centra będzie bronić Pucharu Polski

Hubert Błaszczyk | 12.04.2012

Centra Ostów Wielkopolski pokonała w środę na wyjeździe Polonię Kępno 3:2 i awansowała do finału Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Kaliskiego Związku Piłki Nożnej. W decydującym spotkaniu rywalem podopiecznych Marka Wojtasiaka będzie LKS Gołuchów, który uległ ostrowianom przed rokiem.

Sukces przyszedł jednak Centrze z dużym trudem. W Kępnie trzeci zespół IV ligi grupy południowej prowadził po bramce Grzegorza Koreckiego. Po przerwie gospodarze zdobyli jednak dwie bramki i byli bliżej końcowego triumfu. Na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego wyrównał Tomasz Adamczyk, a chwilę później ten sam zawodnik dołożył drugie trafienie, dając zwycięstwo przyjezdnym.

W drugim meczu półfinałowym LKS Gołuchów nie dał szans w Kaliszu tamtejszemu KKS-owi, wygrywając 2:0. Finał Pucharu Polski zaplanowano na 25 kwietnia.

Kategoria: SportPiłka nożna

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)