OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
16 tysięcy biletów elektronicznych

16 tysięcy biletów elektronicznych

Hubert Błaszczyk | 16.09.2013

Blisko 16 tysięcy biletów elektronicznych użytkują pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim. Z tej formy płatności korzystają głównie uczniowie. Jednak docelowo spółka chce, by z elektronicznej wersji korzystali wszyscy pasażerowie, a tradycyjne, papierowe bilety można było wycofać z obiegu.

 

- Od września br. korzystamy również z usług jednej z firm, która zajmuje się bezpośrednim kontaktem z naszymi potencjalnymi klientami. Na początek w gminie Raszków i Przygodzice. Osoby te roznoszą wnioski i ulotki, dotyczące biletu elektronicznego, aby ułatwić dostęp do informacji. Nie podpisują jednak umów - z tym trzeba się zgłosić do punktów MZK i COK Holdikom. Takie akcje kolejno obejmą wszystkie gminy naszego powiatu – podkreśla prezes MZK SA Janusz Marczak.


Przewoźnik przypomina, że uczniowie, którzy korzystają z bilety elektronicznego w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim powinni do 30 września 2013r. zaktualizować dane na podstawie ważnej legitymacji.

 

- Bilet elektroniczny jest ważny z aktualną legitymacją, stąd po podstemplowaniu legitymacji i wydłużeniu jej ważności do 30 września 2014r. trzeba przyjść do punktu w Holdikomie lub MZK i tylko zaktualizować dane. To ważne i niezbędne przy korzystaniu z ulg. Bilet elektroniczny będzie wydłużony do 30 września 2014r. i bez przeszkód będzie można korzystać z przysługujących ulg – przestrzega J. Marczak.

 

Wizyta u przewoźnika lub w COK Holdikom z legitymacją i biletem konieczna jest tylko raz. Ważne, by zrobić to przed 30 września 2013 r.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę