OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Środki miejskie dla Klubu Nauczyciela

Środki miejskie dla Klubu Nauczyciela

Hubert Błaszczyk | 16.09.2013

52 800 złotych – radni miejscy zgodzili się na przekazanie takiej kwoty jako wkładu miasta w remontowany właśnie Klub Nauczyciela podlegający powiatowi ostrowskiemu.

 

Pieniądze mają zostać przeznaczone na przygotowanie i wyposażenie sali konferencyjnej.


- Powiat ostrowski zabiegał o przejecie tego budynku od wojewody i to się udało. Klub Nauczyciela jest trwale wpisany w miasto i służy także mieszkańcom miasta. Z nowego wizerunku, sal, skorzystają właśnie nauczyciele, a przede wszystkim zrzeszeni tu pedagodzy - emeryci. I nasza decyzja o wsparciu finansowym, to ukłon również w ich stronę. W podziękowaniu za wiele lat pracy – podkreśla prezydent Jarosław Urbaniak.

 

Radni głosowali za przekazaniem pieniędzy na sesji . 20 radnych było za, 1 wstrzymał się od głosu. Otwarcie Klubu Nauczyciela zaplanowano na 14 października br.

 

Do budynku Galerii prowadzić będą dwa wejścia: od ulicy Królowej Jadwigi i od ulicy 60 Pułku Piechoty. W środku znajdzie się m.in. sala konferencyjna o pow. ponad 100 metrów kwadratowych z podręcznym magazynem, duża sala ekspozycyjna ponad 150 metrów kwadratowych z zapleczem około 100 metrów kwadratowych w postaci dwóch biur i dwóch magazynów. W części wspólnej ze wspólnotą mieszkaniową, czyli w bloku będą cztery pomieszczenia biurowe dla dwóch organizacji pozarządowych. W elemencie środkowym tzn. częściowo w klubie częściowo w bloku mieścić się będzie kawiarnia wraz z zapleczem. Prace realizuje Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane EXDACH Małgorzaty Kmieć z Ostrowa Wielkopolskiego.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę