OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Medale Kickboxerów z Raszkowa
fot. KBC RASZKÓW
od lewej Frąszczak, Olek, trener

Medale Kickboxerów z Raszkowa

redakcja | 09.04.2012

3 Medale Mistrzostw Polski juniorów starszych w kickboxingu w pierwszej części sezonu zdobyli zawodnicy Kick-Boxing Club Raszków.

Z Mistrzostw Polski juniorów starszych formuły low-kick, które odbyły się 9-11 marca w Kleszczowie kickboxerzy wrócili z brązowym medalem, który zdobył Norbert Olek rywalizujący w kategorii -91kg. Uległ on w walce o wejście do finału Bruno Błaszakowi (Legion Głogów). Drugi z zawodników Marcin Frąszczak w kat-81kg musiał obejść się smakiem, bowiem odpadł z dalszej rywalizacji w fazie eliminacyjnej. Zawody te były dla naszego klubu debiutem w tej formule kickboxingu, ale okazały się dobrym przygotowaniem do kolejnych zawodów jakie nas czekały podczas Mistrzostw Polski formuły Kick-light.

Doświadczenie z poprzednich zawodów zaowocowało tym razem dwoma medalami w Mistrzostwach Polski juniorów Kick-light (16-18 marca Starachowice) srebrnym i brązowym. Tytuł Vice Mistrza Polski w kat-89kg zdobył Norbert Olek tocząc zacięte i wyrównane boje ze swoimi rywalami. W finale po ciekawym pojedynku uległ Maciejowi Lisowi z Tarchalanki Tarchały Wielkie. W kat 84kg brązowy medal zdobył Marcin Frąszczak ulegając w półfinale bardzo dobrze dysponowanemu w tych zawodach Kamilowi
Szlęzakowi z Akademi Holistycznej Skarżysko-Kamienna.

Przed Kick-Boxing Club Raszków w najbliższym czasie kolejne starty. Trener Radosław Radomski 19-22 kwietnia rywalizował będzie w Pucharze Świata seniorów formuły full-contact w Austrii. Następnie odbędą się Mistrzostwa Polski Kadetów w Bielsku-Białej formuły light-contact (27-29.04) w których weźmie udział 15 letni Daniel Poczta.

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących spróbować swoich sił w sportach walki na treningi do Szkoły Podstawowej w Radłowie w każdy wtorek i czwartek o godz 19:45.
 

Trener KBC RASZKÓW Radosław Radomski
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę