OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Urodziny świętował w policyjnym areszcie

Urodziny świętował w policyjnym areszcie

Hubert Błaszczyk | 09.09.2013

Policjanci z ogniwa patrolowego zatrzymali 22.letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna nie chcąc się z tym pogodzić, był wyjątkowo agresywny w stosunku do policjantów.


Dzień 6 września tego roku, nie będzie miłym wspomnieniem dla 22.letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. Właśnie w tym dniu obchodził on swoje 22 urodziny. Wypity z tej okazji alkohol najwyraźniej zakłócił zdolność racjonalnego myślenia. Solenizant najpierw wsiadł na motorower i jadąc jedną z ulic miasta nie stosował się do sygnałów dawanych przez policjantów w celu zatrzymania. Kiedy w końcu się zatrzymał próbował uciec między bloki, co jednak mu się nie powiodło.

 

Nie pocieszony tym faktem próbował skierować swoją agresję na interweniujących policjantów, którzy zostali zmuszeni do jego obezwładnienia. Ostatecznie swoje 22 urodziny mężczyzna spędził w policyjnym areszcie. Badanie wykazało, że miał w organizmie 2,10 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu, nie wiele pamiętając, żałował tego co się stało i przepraszał za swoje zachowanie.

 

Jego sprawa zostanie skierowana do sądu, za co grozi mu do 2 lat więzienia.

 

To kolejny przykład nie tylko bezmyślności, ale także zachowań, jakie może wywołać spożywanie alkoholu. To także przykład społecznego przyzwolenia na dopuszczenie do kierowania po wcześniej wypitym alkoholu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę