OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Butelką po głowie

Hubert Błaszczyk | 09.09.2013
Butelką po głowie

Dwóch sprawców pobicia, do którego doszło w jednym z miejscowych barów, zatrzymali ostrowscy policjanci. Mężczyźni byli pod znacznym wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieli. Grozi im do 3 lat więzienia.


Pobicie miało miejsce w minioną sobotę. Wtedy to pomiędzy klientami baru doszło do sprzeczki. Dwóch z nich postanowiło ostatecznie rozwiązać ten problem siłowo, wymierzając „sprawiedliwość" na własną rękę. Jeden z napastników najpierw oblał piwem mężczyznę siedzącego przy stoliku, a następnie zaczął go bić pięściami. Wtedy też dołączył do niego drugi mężczyzna okładając także pięściami 65.letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. W pewnym momencie jeden z agresorów uderzył pokrzywdzonego butelką w głowę.

 

Na miejsce zostało wezwane pogotowie oraz patrol policji, który przed barem zatrzymał jednego ze sprawców. Kilka minut później, na podstawie ustalonego rysopisu, policjanci zatrzymali w centrum miasta drugiego sprawcę pobicia. Pobity 65.latek na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Zatrzymani mężczyźni to ojciec z synem w wieku 59 i 29 lat. Byli oni pod znacznym wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu, gdzie najpierw musieli wytrzeźwieć. Mężczyźni przyznali się do pobicia za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Tym razem skończyło się na niegroźnych stłuczeniach, ale całe zdarzenie rozgrywało się na oczach innych znajdujących się w barze osób. Niestety nikt nie pomógł pokrzywdzonemu, a pogotowie i policję wezwano dopiero kiedy napastnicy skończyli bić mężczyznę.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę