OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrowski Festiwal Sportu

Ostrowski Festiwal Sportu

Hubert Błaszczyk | 29.08.2013

Do 4 września 2013 roku ostrowskie kluby sportowe mogą zgłaszać udział w Ostrowskim Festiwalu Sportu. Impreza odbędzie się w środę 25 września w godzinach od 16.00 do 18.00 w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wrocławskiej 51. - Festiwal będzie połączony z uroczystym otwarciem boiska sportowego przy Gimnazjum nr 1 - mówi Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Miasta.

 

Ideą „Ostrowskiego Festiwalu Sportu” jest zaprezentowanie w jednym miejscu przez kluby sportowe, Uczniowskie Kluby Sportowe oraz stowarzyszenia organizujące zadania z zakresu kultury fizycznej, sportu i turystyki swojej oferty mieszkańcom naszego miasta.


- Prezentować się będą nie tylko znane kluby, ale i te z mniej popularnych, mniej medialnych dyscyplin sportowych. Impreza zostanie zorganizowana w formie mini targów. Kluby będą miały swoje stoiska. Każdy z klubów będzie miał okazję, aby zaprezentować także swoje występy - czy to na żywo, czy w formie multimedialnej - wyjaśnia Maciej Kmiecik z Referatu Sportu UM.

 


Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Każdy klub może w dowolny sposób zaprezentować swoją ofertę (banery, ulotki, wywalczone trofea, obecność zawodników itd.) Dodatkowo w trakcie „Ostrowskiego Festiwalu Sportu” organizatorzy przewidzieli kilkuminutowe prezentacje poszczególnych klubów sportowych. Mogą to być krótkie pokazowe treningi, np. karate, boksu, sztuk walki itp.


- Podczas festiwalu mogą zaprezentować się kluby formalne i nieformalne. Zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi. Będzie okazja do zapoznania się z bogatą ofertą sportową ostrowskich klubów sportowych
- mówi Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Miasta.


Z uwagi na ograniczoną powierzchnię obiektu nie wszystkie dyscypliny sportu, szczególnie działające na otwartej przestrzeni można w ten sposób zaprezentować, dlatego też organizatorzy umożliwiają inną formę prezentacji (prelekcja, pokaz multimedialny).

 


Zgłoszenia uczestnictwa w „Ostrowskim Festiwalu Sportu” należy przesyłać do Referatu Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim pocztą elektroniczną (rkf@ostrow-wielkopolski.um.gov.pl) do 04 września br.


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę