OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kibice w wyjątkowy sposób wspomną Rifa Saitgariejewa na meczu Ostrovia - Przyjaciele

Dawid Bilski | 29.08.2013
Kibice w wyjątkowy sposób wspomną Rifa Saitgariejewa na meczu Ostrovia - Przyjaciele

Pojedynek ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Przyjaciele jak już informowaliśmy poświęcony będzie pamięci Rifa Saitgariejewa. Niezapomniane wydarzenie będzie miało miejsce po ostatniej gonitwie.


Przed zawodami jak i w trakcie ich kibice będą mogli zaopatrzyć się w specjalne świeczki w cenie 2 złotych, które po szesnastym biegu zostaną odpalone na trybunach Stadionu Miejskiego. Końcówka meczu rozgrywana będzie przy stucznym oświetleniu i da to niesamowity efekt. -Dodatkowo w tym samym czasie na dwóch prostych pojawią się żużlowcy również ze świeczkami i będą grzali swoje motocykle. Całość będzie miała odpowiednią oprawę muzyczną.


Włodarze Ostrovii dbają o aby, aby organizacja imprezy wypadła jak najlepiej. Programy na ten pojedynek będą dostępne w cenie 3 złotych. Będą to specjalne wkładki, a kibice za darmo będą mogli otrzymać programy z imprezy, które odbywały się w sezonie 2013 na ostrowskim torze.


Jeśli chodzi o stawkę uczestników meczu ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Przyjaciele to wiadomo, że wypadł z niej Peter Karlsson, który nabawił się kontuzji. Sternicy klubu są w trakcie rozmów z zawodnikami, którzy mogliby go godnie zastąpić.


Ten wyjątkowy mecz poświęcony pamięci Rifa Saitgariejewa, będący także podziękowaniem dla kibiców za sezon 2013 rozpocznie się 8 września o godzinie 18.30.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę