OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Centra też dołuje

Hubert Błaszczyk | 26.08.2013

Nie radzą sobie w tym sezonie piłkarskie zespoły z Ostrowa Wielkopolskiego. W drugiej lidze w strefie spadkowej znajduje się Ostrovia 1909 Ostrów, a w trzeciej Centra Ostrów Wielkopolski. Podopieczni Marka Wojtasiaka w minionej kolejce przegrali z Polonią 1912 Astromal Leszno 1:0. Bramkę stracili tuż przed przerwą z rzutu karnego.

Strzelcem bramki w 41. minucie spotkania był Bogumił Ceglarek. Centra miała kilka szans, żeby doprowadzić do wyrównania, ale bramki nie strzeliła.

- Mieliśmy więcej z gry, ale sytuacji stuprocentowych było jak na lekarstwo. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale niestety przegraliśmy – powiedział Radiu Centrum trener Centry.

Sytuacja Centry nie jest tak zła jak Ostrovii, wszakże z trzeciej ligi spada „zaledwie” pięć zespołów. Ostrowianie są na 14. miejscu – ostatnim spadkowym.

Kategoria: SportPiłka nożna

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)